אלו יכולות נדרשות ממומחה לקידום אתרים?

Inbound Marketing Strategy Advertisement Commercial Branding Co
[mk_fancy_title tag_name=”h1″ size=”26″ margin_top=”32″ margin_bottom=”0″ font_family=”none” align=”right”]

אלו יכולות נדרשות ממומחה לקידום אתרים?

[/mk_fancy_title][mk_divider style=”thick_solid” divider_width=”custom_width” custom_width=”40″ align=”right” border_color=”#333333″ margin_top=”0″]

לא מעט אנשים עוברים קורס לקידום אתרים וממהרים להגדיר את עצמם כמומחים, אך כמובן שקורס אחד אינו עושה קסמים, אלא מומחה לקידום אתרים צריך להחזיק בששת הפרמטרים הבאים:

  1. היכרות מעמיקה עם סך המונחים ועם האלגוריתם של גוגל, לצד הבנה מקצועית כיצד פועל כל קריטריון.
  2. אדם שמחזיק בניסיון רב ומוכח בתחום.
  3. אדם שניחן במחשבה שיווקית ואנליטית.
  4. אדם שמקפיד להישאר מעודכן בזירה הדיגיטלית, בה משתנים ללא הרף חוקים, טרנדים, כלי עבודה וטכניקות.
  5. אדם שניחן בחוש יצירתיות, ולו כי הרבה פעמים התקציב מוגבל והמטרה רחוקה, יש הרבה מתחרים והביקוש נמוך וכדומה.
  6. אדם שחש אהבה אמתית למקצוע, כי רק כך ניתן להתמקד בתתי הפרטים, להישאר מעודכנים ולהגיע כמה שיותר רחוק.

שליטה מלאה

לאחר שציינו מה מאפיין מומחה קידום אתרים, נעבור לחדד שבין היתר המומחה צריך לשלוט באופטימיזציה ואף בשלושה נדבכים: בהיררכיה של האתר (מגדיר עד כמה יהיה קל למנוע החיפוש לסרוק את האתר), באופטימיזציה שנוגעת לonsite ובאופטימיזציה שנוגעת לoffsite, משמע מקדם אתרים איכותי יחקור מילות מפתח ותגיות, יסייע למנוע החיפוש להעניק לאתר “נקודות זכות” ובו זמנית יתמחה בבניית קישורים יעילים שיובילו מהאתר החוצה וחזרה. כמו כן, לצד בקיאות באופטימיזציה, מקדם אתרים גם צריך להתמחות בעיצוב אתרים, בקידום SEO, בכתיבת קוד, בפרסום ברשתות, בשיווק ממומן ועוד.

כיצד ניתן לדעת?

רגע לפני שבוחרים מקדם אתרים, יש להעלות שאלות, ובהתאם לאיכות התשובות להכריע. כך למשל יש לשאול מה תהיה עלות הקידום. בהנחה וייזרק מחיר לאוויר מבלי לבחון מהם הצרכים, הסטטוס, מהות המוצר, יתרון יחסי וכדומה, ניתן להבין שמדובר במקדם שאינו רציני ואף אינו מנוסה. עוד בדיקה שמוטב להציף היא עם אלו כלי שיווק הוא נוטה לעבוד ומדוע, ואף ניתן לשאול איזה כלי הוא יותר מעדיף: גוגל אנליטיקס, גוגל אופטימייזר, או גוגל אדוורדס, ולו על מנת לבחון מהי רמת ההיכרות והמקצועיות שלו.

ניתוב היכולות לעבר צמיחה והצלחה

לעסק שלכם מגיע מגע של מומחה לקידום אתרים ועל כן אם מבקשים מענה מקצועי, מנוסה, אישי ויצירתי, ואם שואפים למענה שנבחר באופן נקודתי לאחר שנבחנה סך התמונה – פנו אלינו וביחד נתקדם אל עבר המטרה!

השאר תגובה